Hakkımızda

Kursan Yapı
Kursan Yapı

Hakkımızda

Kursan Çelik Yapı Otomasyon ve Yangın Sistemleri profesyonel ekibi ile dünyanın her yerine ve her iklim koşullarına uygun çeşitli Çelik Yapı çözümleri bulmaktadır.

Ayrıca Yangın Söndürme Sistemi ile de yangının oluşmasını ve sonrasında yangının büyümesini engelleyen cihaz üretimi yapmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesine sahip Kursan Çelik Yapı Otomasyon Sistemleri’nin en önemli misyonu müşteri memnuniyetidir. Satış ve satış sonrası hizmetlerinden, tasarım alanına kadar her alanda bu misyonu benimsemektedir.

Otomasyon gibi hayati önem taşıyan konuda kullandığımız malzeme çok önemlidir. Bu nedenle güvenliğinizi riske atmayacak, sizi yarı yolda bırakmayacak ürünler seçiyoruz.

Özellikle ürün ve hizmetinde kalite politikasıyla çalışmalarını sürdüren firmamız sektörün önde gelen kuruluşları arasında olmayı ve bunun devamlılığını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Deneyimli kadrosu ve tecrübeli mavi yaka personeli ile bu amaç doğrultusunda çalışmaktadır.

Kursan Çelik Yapı ve Otomasyon Sistemleri, bünyesinde barındığı deneyimli ve eğitimli çalışanlarının verdiği güvence ile:Otomatik Kapı Sistemleri; Çelik Gruplarından ürettiği ürünleri çağdaş çözümler ile müşteriye sunmaktadır.